Fotoalbumi

about

Konteineru piegāde ar autotransportu joprojām ir pieprasīts kravu pārvadājumu veids. Veids ir ērts, efektīvs un nav dārgs, ja ar tā organizēšanu nodarbojas kompetents loģistikas speciālists.

Visas kravas, kuras pārvadā firma “Cente”, ir apdrošinātas saskaņā ar CMR konvenciju, kas ļauj īstenot dārgu kravu pārvadājumus: elektronikas, alkohola, apģērbu un sadzīves tehnikas.

Mūsu uzņēmuma priekšrocība ir iespēja transportēt jūras 20, 40, 40НС, 45 pēdu konteinerus, izmantojot automobiļu transportu visīsākajā laikā un par visizdevīgākajām cenām. Uzņēmuma vadītāji ir nodrošināti ar sakaru līdzekļiem, bet transportlīdzekļi aprīkoti ar GPS izsekošanas sistēmu. Visi piesardzības pasākumi ir vērsti uz kravas kontroli un tās pārvietošanu visā maršrutā.

about

Izmantojot esošo lielo pieredzi multimodālo pārvadājumu sfērā, mūsu komanda ir izstrādājusi optimālas piegādes shēmas, kas atbilst augstam kvalitātes līmenim un ideālai cenas un laika attiecībai.

Pārvadājumu pamatvirzieni – sūtījumi no Ķīnas, Amerikas un Eiropas uz Krieviju, Kazahstānu un NVS valstīm. Mūsu darbā mēs esam elastīgi un profesionāli, vadoties pēc principa – nav sarežģītu uzdevumu, ir nepareizi risinājumi, no kuriem mēs Jums palīdzēsim izvairīties.

1

Noliktavas teritorija atrodas Rīgā, blakus Rīgas Tirdzniecības ostai, kas rada labvēlīgus apstākļus termināla darbībai.

2

Termināla teritorijā ierīkoti piebraucamie ceļi un ir vairāki pastatņu celtņi, kas spēj apkalpot lieltonnāžas konteinerus.

3

Piedāvājam ģenerālo (FTL), salikto (LTL), bīstamo (ADR) kravu pārvadājumus, kā arī kravu ar temperatūras režīmu pārvadājumus.

Vairāk nekā 10 gadu pieredze loģistikas pakalpojumu sfērā

Jau vairāk nekā 10 gadus mūsu uzņēmums veiksmīgi strādā loģistikas nozarē, piedāvājot klientiem augstu kravu pārvadājumu kvalitāti visā pasaulē.

Profesionāla komanda.

Mēs lepojamies ar kvalificētu, uzticīgu un profesionālu darbinieku komandu ar augstu atbildības pakāpi, radošu pieeju, pozitīvismu, pieredzi un īpašām zināšanām par nozari.

Droši kravu pārvadājumi visā pasaulē

Nepārtraukta dinamiska attīstība, loģistikas pakalpojumi un starptautiski kravu pārvadājumi visā pasaulē. Mūsu profesionālā pieredze un sadarbība ar aģentiem un partneriem nodrošina piegādi door to door pat vissarežģītākajos projektos.

Personalizēts serviss

Mūsu pieredzējušie darbinieki nodrošina individuālu pieeju katram klientam, ņemot vērā visas prasības un kravas specifiku. Nodrošinām pilnu loģistikas pakalpojumu spektru ar ātru, efektīvu un kvalitatīvu servisu. Mēs vērīgi sekojam jūsu kravas pārvadājumam no iekraušanas brīža līdz izkraušanai ieplānotajā galamērķī.

koncept

Mēs varam piegādāt jūsu kravu pa jūras ceļiem no vienas ostu uz otru, lai arī kurā pasaules vietā tās neatrastos. Mēs nodrošinām piegādi door to door pilnām (FCL) un saliktām (LCL) konteineru kravām.